Napisz do mnie

Wyślij prywatną wiadomość

BIO-REACTOR DETALE

opublikowano: 1 kwi 2007 wyświetleń: 2832 komentarzy: 0

#pc #moding

Szpachla schnie, więc wykonałem trochę detali do obudowy.

Detale

Przez parę dni na szpachlowaniu i szlifowaniu spędzałem średnio godzinę. Muszę przyznać, że bardzo niewdzięczne zadanie i więcej bez odpowiednich narzędzi nie podejmuję się czegoś podobnego. W czasie, gdy szpachla schła, wykonałem kilka elementów wystroju.
Zabrałem się zatem za wykonanie tylnej klapki, umożliwiającej dostęp do przestrzeni pod płytą główną. Nie muszę chyba dodawać z czego została zrobiona, bo widać to na załączonych obrazkach.

dsc1101.jpg dsc1102.jpg

Aż wstyd pisać... wciąż nie zakupiłem wyrzynarki (mimo iż chodziłem po sklepach, ale nie mieli nic w dobrej cenie) skutkiem czego otwór na cdroma robiłem wiertaką - którą prawie dobiłem i już ledwie zipie ;).

dsc1103.jpg

Wszystko to po to, aby ukryć wcześniej wykonane otwory pod przyciski i lampki... kolejna zmiana planu ;)

dsc1104.jpg dsc1105.jpg

Następnie przystąpiłem do wykonania dwóch fajnych wihajstrów, które krążyły mi po głowie od jakiegoś tam czasu.

dsc1106.jpg dsc1108.jpg

Następnie przyciąłem na odpowidnią długość aluminiową rurkę, którą kupiłem już ładne dwa lata temu. Ze wszystkich powyższych elementów złożyłem taki oto wihajster.

dsc1109.jpg

Z racji tego, iż otwory mocujące przednią szybę wykonałem niestarannie (krzywo) zaszła konieczność ukrycia śrub mocujących pod szpachlą. Zatem szybę przednią (zabezpieczoną) musiałem wstawić już na tym etapie.

dsc1112.jpg

 

 

0 like voting
is closed
thanks
for your vote

CZYTAJ DALEJ POZOSTAŁE CZĘŚCI TEGO ARTYKUŁU


Comments (0)


Allowed tags: <b><i><br>