Napisz do mnie

Wyślij prywatną wiadomość

[VIDEO] MUCHA (THE FLY)

opublikowano: 24 sty 2016 wyświetleń: 1861 komentarzy: 0

#video #hitfilm #FL Studio #VFX #korpostory

Kolega z pracy na urlopie? Jakoś tak pusto w biurze? Zrób jego avatara! Gwarantujemy niezapomniane miny gości w pokoju. A muchy, jakie są, każdy w biurze wie. Krótka historia spotkania muchy z avatarem.

Efekty specjalne

Muzyka

O filmie

Film powstał jesienią 2015 roku. Zdjęcia nakręcone zostały luźno, bez specjalnego pomysłu, pół roku wcześniej za pomocą Canona 600d. Całe nagranie trwało może z 5 minut.
Sama postprodukcja pochłonęła już dwa tygodnie pracy, licząc kilka godzin dziennie. W każdym ujęciu mucha została nałożona na pierwotny materiał. W większości z nich mucha była animowana ze zdjęć. W niektórych wystąpiła prawdziwa mucha, złapana w mieszkaniu i umieszczona w specjalnie przyrządzonej konstrukcji złożonej z pudełka po monitorze oraz softboxa. Poprzez otwór w jednej ze ścian mogłem filmować biegająca w pudełku muchę.

Efekty specjalne, jak i cały montaż wykonany przy użyciu oprogramowania HitFilm 3 pro. Muzyka skomponowana przeze mnie na potrzeby filmu w FL Studio 12.
Dźwięk latającej muchy nagrany przy użyciu silniczka prądu stałego podłączonego pod zasilacz regulowany :). Na wirniku silnika umieszczona została gumka recepturka, która w połączeniu ze zmiennym napięciem oraz zmienną odległością do mikrofonu daje całkiem niezły efekt skrzydełek owada.

0 like voting
is closed
thanks
for your vote

Comments (0)


Allowed tags: <b><i><br>


PODOBAŁO SIĘ?

PODOBAŁO SIĘ?


0 like voting
is closed
thanks
for your vote

PODZIEL SIĘ

PODZIEL SIĘ