Napisz do mnie

Wyślij prywatną wiadomość

DARIA - INTELIGENTNY ASYSTENT DOMOWY

opublikowano: 21 paź 2018 wyświetleń: 82 komentarzy: 0

#dom inteligentny #DIY #automatyka domowa #home automation #DARIA #dariahomesystem #Node-RED

Mega projekt. Inteligentne mieszkanie, wyposażone w inteligentnego asystenta domowego - oczywiście, zrób to (niemal) sam.

W poniższej serii artykułów przedstawiam moje pomysły, obserwacje, rozwiązania, również te nieudane, dotyczące budowy inteligentnego domu. Znajdą się tutaj zagadnienia zarówno techniczne, związane ze sprzętem jak i te dotyczące oprogramowania. Artykuły podzieliłem na kilka sekcji tematycznie związanych z różnymi zagadnieniami. Artykuły będą się pojawiać w różnych kategoriach a ta strona pozwoli zebrać to w jedną całość. Artykuły mogą składać się również z kilku części (stron).

Jeśli interesuje Cię tematyka inteligentnego domu, automatyki domowej, IOT, zapraszam do lektury oraz dyskusji. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie, lub nawet skorzystasz z rozwiązań przeze mnie prezentowanych. Moim zamiarem jest zebranie w jednym miejscu wszystkiego co potrzebne jest, aby samodzielnie stworzyć dom inteligentny.

Projekt DARIA znajduje się w fazie realizacji oraz wdrażania, więc można powiedzieć, że dzieje się teraz :), choć początki moich przygód sięgają roku 2012.

Dołącz na SLACK


O PROJEKCIE

SPRZĘT

CZUJNIKI

OPROGRAMOWANIE

INFRASTRUKTURA

SZTUCZNA INTELIGENCJA

USŁUGI PODSTAWOWE

USŁUGI DODATKOWE

MODUŁY

Nieaktywne linki oznaczają, że jeszcze nie pojawiły się artykuły poruszające zagadnienia z tego działu.


Comments (0)


Allowed tags: <b><i><br>


PODOBAŁO SIĘ?

PODOBAŁO SIĘ?


0 like voting
is closed
thanks
for your vote

PODZIEL SIĘ

PODZIEL SIĘ