Napisz do mnie

Wyślij prywatną wiadomość

BIO-REACTOR POMALOWANY

opublikowano: 14 kwi 2007 wyświetleń: 1497 komentarzy: 0

#pc #moding

Na czas malowania żona opuściła mieszkanie i chyba dobrze.. bo za miła atmosfera to tu nie panowała ;).

Malowanie

Na pomalowanie całego reaktora i wszelakich części miałem tylko jeden dzień. Musiałem tak rozplanować wszystko aby to było wykonalne.

c13_03.jpg

Wbrew oczekiwaniom niektórych, bioreaktor nie będzie w stylu industrialnym, w związku z czym upozorowałem go na kawał solidnej blachy.

c13_04.jpg c13_05.jpg

Mniejsze elementy także pomalowałem. W czasie malowania okazało się, że duża puszka lakieru srebrnego metalic nie wystarczy. Spędziłem ponad 3h szukając po całym Wrocławiu w sobotę po południu takiegoż lakieru. Przypadkiem natknąłem się na niego w Obi o dziwo, nie na stoisku z farbami w spreju ;).

c13_06.jpg

Po wyschnięciu farby, wyszły na świat wszelkie nierówności i dziury w szpachli. Postanowiłem załatać je klejem pattex super fix. Powstały przez to białe plamy, które potem trzeba było ponownie zamalować. Niestety zabieg nie całkiem wyszedł i na finalnej obudowie widać niedociągnięcia i białe prześwity.

c13_07.jpg

Twardy lakier akrylowy srebrny metalic (bo takim malowałem) pokryty został ostatecznie Clar lackiem - jeszcze twardszym lakierem bezbarwnym używanym do malowania elementów karoserii aut.

c13_09.jpg

0 like voting
is closed
thanks
for your vote

CZYTAJ DALEJ POZOSTAŁE CZĘŚCI TEGO ARTYKUŁU


Comments (0)


Allowed tags: <b><i><br>